Actel A14100A-CQ256M
FPGA ACT 3 Family 10K Gates 1377 Cells 100MHz 0.8um Technology 5V 256Pin CQFP
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码A14100A-CQ256M